Список порадників студентських груп І курсу

14.09.2021 | 19:16

Список порадників студентських груп І курсу факультету міжнародних відносин:

1. Антохів-Сколоздра О.М., доцентка кафедри іноземних мов (група МВР-11c)
2. Кучик О.С., доцент кафедри міжнародних відносин та дипломатичної служби (група МВР-12с)
3. Владімірова Н.А., асистентка кафедри країнознавства і міжнародного туризму (група МВР-13с)
4. Кушта О.П., асистентка кафедри міжнародних відносин і дипломатичної служби (група МВР-14с)
5. Теленко О.М., доцентка кафедри міжнародних відносин та дипломатичної служби (група МВР-15с)
6. Харченко Н.М., асистентка кафедри міжнародних відносин і дипломатичної служби (група МВР-16с)
7. Федунь М.В., доцентка кафедри європейського права (група МВП-11с)
8. Лисик В.М., доцент кафедри міжнародного права (група МВП-12с)
9. Сеник С.В., доцент кафедри європейського права (група МВП-13с)
10. Українець Л.А., професорка кафедри міжнародних економічних відносин (група МВЕ – 11с)
11. Кузенко Н.В., доцентка кафедри міжнародного економічного аналізу і фінансів (група МВЕ-12с)
12. Ґерлах (Єлейко) І.В., доцентка кафедри міжнародних економічних відносин (група МВБ-11с)
13. Москалик Л.Р., доцентка кафедри міжнародного економічного аналізу і фінансів (група МВБ-12с)
14. Романюк Н.В., доцентка кафедри країнознавства і міжнародного туризму (група МВК-11с)
15. Вовк Р.В., доцент кафедри міжнародних відносин і дипломатичної служби (група МВІ-11с)