14.03.2022 | 19:37

Розпочинається вибір загальноуніверситетських дисциплін для вивчення у наступному 2022-23 навчальному році. Вибір дисциплін здійснюється студентами 1 та 2 курсів освітнього рівня бакалавр на платформі системи Деканат через Особистий кабінет студента https://dekanat.lnu.edu.ua/cgi-bin/classman.cgi?n=999

ПС-Журнал успішності-Web v.3.8 – Львівський національний університет імені Івана Франка
При першому вході в персональний кабінет студента потрібно використовувати замість пароля № залікової книжки.
dekanat.lnu.edu.ua

Графік вибору дисциплін наступний:

• І хвиля реєстрації – з 10:00 год. 16.03.2022 по 23:59 23.03.2022
  • ІІ хвиля реєстрації – з 10:00 год. 24.03.2022 по 23:59 31.03.2022

Під час першої хвилі реєстрації студент може зайти в систему для перегляду стану комплектації груп та зміни/редагування свого вибору дисципліни.

Після завершення першої хвилі фіксуються дисципліни, для яких групи складають не менше 25-ти осіб, а верхня межа – 200 студентів. Студенти, що зареєструвалися на дисципліни, для яких не вдалося укомплектувати групи, у другій хвилі реєстрації отримують можливість вибрати дисципліни зі сформованих після першої хвилі.

Третім етапом формування індивідуального навчального плану студента на наступний 2022-23 навчальний рік є рандомний розподіл системою Деканат студентів, які не оформили свій вибір, серед дисциплін, які відбулися, шляхом пропорційного доукомплектування груп.

Після обрання (чи рандомного розподілу) вибіркові дисципліни стають обов’язковими для конкретного студента і заміні не підлягають. Поставтеся відповідально і уважно до формування свого індивідуального навчального плану! Моніторте ситуацію, перевіряйте чи правильно зафіксований Ваш вибір!

Fill | Відновлення паролю до Особистого кабінету студента
forms.office.com