Ректор Володимир Мельник відзначив студентів факультету міжнародних відносин

13.10.2021 | 09:33

12 жовтня 2021 року в Актовій залі ЛНУ ім. Франка відбувся урочистий захід нагородження студентів та аспірантів з нагоди 360-річчя Львівського національного університету імені Івана Франка. Трьох студентів факультету міжнародних відносин було відзначено почесними грамотами за їх активну життєву позицію у студентській діяльності та вклад у розвиток Франкового університету. Зокрема, Колесніка Михайла (студента 3 курсу) та Анісову Катерину (студентку 4 курсу) нагороджено грамотами за значні успіхи в науковій діяльності та перемогу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт, а Голову Профбюро студентів факультету Балду Марту (студентку 3 курсу) – за активну участь у громадському житті Університету.

Пишаємось та вітаємо наших студентів! Щиро бажаємо подальших успіхів та нових звершень!