Публікація доцента кафедри міжнародних відносин і дипломатичної служби у фінському збірнику Baltic Rim Economies

26.02.2024 | 16:14

21 лютого 2024 року в одному з провідних центрів вивчення балтійського регіону Centrum Balticum при Університеті Турку (Фінляндія) вийшов черговий номер журналу “Baltic Rim Economies” присвячений інтеграції України до ЄС. У випуску розміщені авторські статті міністрів закордонних справ Фінляндії, Естонії, Латвії, експрем’єр-міністра Литви, українських та іноземних представників політичних, експертних, наукових, медіа кіл. Крім того, у збірнику статтей можна знайти публікацію доцента кафедри міжнародних відносин та дипломатичної служби, директора Центру американських студій при ЛНУ ім. Франка Михайла Комарницького “City Diplomacy Amidst Russia’s War in Ukraine“. Щиро дякуємо фінським колегам, зокрема професору Карі Ліухто, директорові Пан’європейського інституту за співпрацю та публікації статтей з української тематики.

Детальніша інформація: https://www.centrumbalticum.org/en/publications/baltic_rim_economies/baltic_rim_economies_1_2024