Презентація проєкту Етичного кодексу Львівського національного університету імені Івана Франка

01.11.2021 | 16:15

Факультет міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка завжди підтримує ініціативи, спрямовані на покращення якості освітніх послуг. Центральне місце у цьому процесі посідає студент і забезпечення сприятливої освітньої, соціальної та психологічної атмосфери є ключовими пріоритетами при реалізації освітніх програм.

11 листопада 2021 р. о 15.00 відбудеться онлайн зустріч студентів та викладачів факультету міжнародних відносин з керівником групи розробників проєкту Етичного кодексу – деканом факультету іноземних мов Любомиром Бораковським.
Розробка та реалізація цього проєкту відбувається в рамках Школи лідерства Львівської бізнес школи та Львівського національного університету імені Івана Франка.

Проєкт Етичного кодексу – це фундаментальний документ, який покращить вже наявну нормативну базу Університету щодо закріплення процедур врегулювання конфліктних ситуацій та популяризації академічної доброчесності.

Долучитись до конференції Zoom:
Код доступу: 2021