Перекладацький досвід

12.10.2017 | 10:10

6 жовтня 2017 р. у м. Жовква на честь 120-річчя від дня народження сера Герша Лаутерпахта, студента Львівського університету, судді Міжнародного Суду ООН, юриста-міжнародника світового масштабу, відбулося відкриття меморіальної таблиці та міжнародна конференція на тему «Правові концепції Герша Лаутерпахта у теорії та практиці міжнародного права».

Організаторами заходу були: кафедра міжнародного права Львівського національного університету імені Івана Франка, Державний історико-архітектурний заповідник у Жовкві, Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА.

Серед учасників – представники Одеської юридичної академії, Ягеллонського університету, Варшавського університету, Віденського університету, ВНЗ Києва.

Перекладав кандидат філол. наук, доцент кафедри іноземних мов факультетуту міжнародних відносин, Ростислав Дмитрасевич.