Панельна дискусія «Навчання за кордоном – не лише про навчання»

20.09.2021 | 12:18

18 вересня 2021 року «Вісник Студентської ради» факультету міжнародних відносин за підтримки Відділу міжнародних зв’язків ЛНУ ім. Франка організував цікавий захід «Навчання за кордоном – не лише про навчання» для студентів університету. Під час панельної дискусії студенти-спікери з факультету міжнародних відносин та юридичного факультету Юліанна Колотило, Владислава Селезько, Микола Бабій та Катерина Анісова поділились своїм досвідом життя та навчання у Нідерландах, Італії, Швеції, Австрії та США в рамках міжнародних програм та програм обміну Erasmus+, UGRAD та SUSI.

Зокрема, студенти розповіли про свою мотивацію участі, перші враження від країни та міста свого навчання, особливості освітнього процесу в університетах обміну та виклики, спричинені пандемією. Серед іншого учасники заходу згадали про подорожі, найцікавіші та найбільш захопливі історії свого обміну і, звісно ж, поділились корисними та цінними порадами із учасниками заходу. Окрім того, по завершенню панельної дискусії була проведена вікторина про найпопулярніші міжнародні програми, а найуважніші слухачі отримали подарунки від Відділу міжнародних зв’язків, Студентського уряду та кафедри країнознавства та міжнародного туризму ЛНУ ім. Франка.

«Вісник Студентської ради» – це студентський проєкт, покликаний донести до молодих людей спектр можливостей, відкритих у роки навчання, щодо програм обміну, стажування, наукових конференцій, освітніх поїздок Україною й за кордон. Серед основних напрямів діяльності проєкту – дописи в Telegram-каналі про актуальні освітні можливості, анонси заходів, інтерв’ю з учасниками програм обміну та статті з корисними порадами щодо навчання та участі у програмах обміну.