Онлайн-зустріч з Тимчасово повіреним у справах України в Федеративній Демократичній Республіці Ефіопія Олександром Зубом

02.12.2021 | 19:04

У четвер, 2 грудня 2021 року, відбулася онлайн-зустріч Тимчасового повіреного у справах України в Федеративній Демократичній Республіці Ефіопія, випускника факультету міжнародних відносин Олександра Зуба з студентами факультету міжнародних відносин.
Декан факультету, Маркіян Мальський, привітав Посла та запросив відвідати факультет наступного року, а також запропонував розришювати наукові зв’язки та запровадити стажування для студентів факультету у дипломатичному представництві. Студенти мали змогу задати питання щодо специфіки політичної кон’юктури у регіоні, особливостей ефіопської культури, також цікавилися особливостями дипломатинчої служби у Ефіопії.
Наприкінці зустрічі Олександр Олександрович провів онлайн-екскурсію територією посольства для студентів.