Онлайн-зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Турецькій Республіці Василем Боднарем

03.12.2021 | 17:05

У п’ятницю, 3 грудня 2021 року, відбулася зустріч Надзвичайного і Повноважного Посла України в Турецькій Республіці, випускника факультету міжнародних відносин Василя Боднара зі студентами факультету міжнародних відносин.
Декан факультету, Маркіян Мальський, привітав Посла та запросив відвідати факультет. Василь Боднар розповів про політику Туреччини у регіоні, а також про стан двосторонніх відносин з Україною, закликав до розширенної співпраці з турецькими університетами та організаціями.
Студенти 5 українських ВНЗ мали змогу задати питання щодо політики у регіоні, відносин Туреччини з найбільшими геополітичними гравцями, також цікавилися особливостями дипломатинчої служби у країні.