Онлайн-лекції викладачів кафедри міжнародного економічного аналізу і фінансів для студентів Білостоцького університету

26.06.2022 | 12:59

В рамках ініціативи “ACADEMIA AS A BRIDGE #BIALYSTOK&LVIV” відбулися 6 онлайн-лекцій, які проводили викладачі кафедри міжнародного економічного аналізу і фінансів для студентів факультету економіки та фінансів Білостоцького університету (Республіка Польща):

• 17.05.2022 – Financial analysis on the base of Python+R: useful practice (доц. Гурняк І.Л.)
  • 24.05.2022 – Option Pricing Models (Black Scholes & Binomial) (доц. Максимук А.О.)
  • 31.05.2022 – Beyond GDP: the need for new measures of progress (доц. Цапко-Піддубна О.І.)
  • 07.06.2022 – Problem of unofficial dollarization in Ukraine (доц. Лапчук Б.Ю.)
  • 14.06.2022 – Digitalization of Global Economy: defining, conceptualising, and measuring (доц. Москалик Л.Р.)
  • 21.06.2022 – Stock valuation methods (доц. Ємельянова Л.О.)

Лекції відбувалися на платформі Microsoft Teams англійською мовою.

Це черговий захід в рамках багаторічної співпраці кафедри міжнародного економічного аналізу і фінансів факультету міжнародних відносин Львівського університету та факультету економіки та фінансів Білостоцького університету.