Оголошення – Міжнародна наукова конференція “Трансформація міжнародної безпеки: сучасні виклики та загрози”

18.01.2018 | 00:37

22–23 березня 2018 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбудеться міжнародна наукова конференція “Трансформація міжнародної безпеки: сучасні виклики та загрози”.

Організаторами конференції є Центр міжнародної безпеки та партнерства, факультет міжнародних відносин, Інститут політичних наук і міжнародних відносин Ягеллонського університету в Кракові, Державна вища школа у Перемишлі
за підтримки Польського товариства міжнародних студій.

Напрями роботи конференції:

• регіональна безпека у нових геополітичних концепціях;
  • механізми та форми багатостороннього міжнародного співробітництва в умовах трансформації сучасної системи відносин та міжнародної безпеки;
  • міжнародні організації у систем міжнародної безпеки
  • теоретичні засади трансформації міжнародних відносин та системи безпеки;
  • міжнародна система безпеки в регіоні Центрально-Східної Європи;
  • міжнародно-правові аспекти регіональної безпеки.

До участі в міжнародній конференції запрошуються науковці та викладачі вищих навчальних закладів і науково-дослідних установ, працівники органів державного управління та місцевого самоврядування України та зарубіжних держав, молоді науковці, студенти та аспіранти, які активно займаються науковими дослідженнями у сфері політичних, економічних, правничих, соціологічних та історичних наук.

Детальніша інформація на сторінці http://www.ispc.org.ua/conf-03-2018.