Оголошення – Міжнародна конференція «Правові концепції Герша Лаутерпахта у теорії та практиці міжнародного права»

05.10.2017 | 10:41

У 2017 році виповнюється 120 років від народження видатного юриста-міжнародника, професора Кембриджського університету, судді Міжнародного Суду ООН, фундатора сучасного міжнародного права прав людини, студента Львівського університету (1915-1918 рр.) Герша Лаутерпахта. За ініціативи факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка у місті народження Герша Лаутерпахта Жовкві буде встановлено пам’ятну таблицю на його честь та проведено міжнародну конференцію на тему: «Правові концепції Герша Лаутерпахта у теорії та практиці міжнародного права».

Відкриття пам’ятної таблиці відбудеться 6 жовтня 2017 р. о 10.00 на головному фасаді будівлі районного суду у Жовкві. Після цього у приміщенні Жовківського замку проведуть міжнародну конференцію.

Серед учасників конференції буде професор міжнародного права Віденського університету, член Комісії Міжнародного права ООН Август Райніш, відомий дослідник історії правової науки у Львівському університеті професор Варшавського університету Адам Редзік, науковий співробітник кафедри міжнародного права Ягеллонського університету доктор Мілена Інгелевич-Цітак, відомий вітчизняний фахівець з теорії права та захисту прав людини професор Петро Мойсейович Рабінович, відома дослідниця історії міжнародного права, професор Ольга Володимирівна Буткевич. Доповіді будуть розкривати становлення, творчий шлях Герша Лаутерпахта та його основні здобутки у міжнародному праві.