Оголошення – Тиждень олімпіади з іноземних мов

06.03.2023 | 12:12

На виконання розпорядження проректора № 7 від 12.12.2022 “Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади 2022/2023 навчального року” впродовж 6-10 березня 2023 року кафедра іноземних мов організовує олімпіаду з навчальних дисциплін «англійська мова» та «німецька мова» серед студентів бакалаврату. 6-7 березня на кафедрі проходитимуть організаційні засідання конкурсних комісій, а 8-10 березня – власне конкурсні змагання, перевірка робіт та підведення підсумків олімпіади. Подаємо розклад конкурсних змагань.

АНГЛІЙСЬКА МОВА:

• I тур олімпіади ( письмовий лексико-граматичний тест) у середу, 8 березня, 11.50-13.10. Розподіл учасників по аудиторіях – у доданому файлі.
  • II тур (для переможців 1 туру) – у п’ятницю, 10 березня, у два етапи: аудіювання10.10 (ауд. 007); усне мовлення11.00 (кафедра іноземних мов).

Склад конкурсної комісії: доц. Бик І.С. – голова конкурсної комісії; доц. Копчак М.М. – заступник голови, доц.Зарума О.Р., доц. Кучик Г.Б., доц.Лосєва І.В., доц.Лучук О.М., доц.Тхоровська С.В., доц. Пришляк Л.В., асист.Грабельська О.В., асист.Михайленко Н.О.

НІМЕЦЬКА МОВА:

Олімпіада відбуватиметься у п’ятницю, 10 березня, о 13.15 на кафедрі іноземних мов у два етапи:

• усне мовлення;
  • письмовий лексико-граматичний тест;

Склад конкурсної комісії: доц. Кам’янець В.М. – голова конкурсної комісії, доц. Солтис М.О. – заступник голови, асист. Галема О.Р., асист. Рега Я.А.

На час проведення олімпіади учасники офіційно звільнені від пари за розкладом за розпорядженням декана.

БАЖАЄМО УСІМ УСПІХУ!!!

РОЗПОДІЛ ПО АУДИТОРІЯХ (англ)