Оголошення – Студентська науково-практична конференція «Актуальні проблеми міжнародного та європейського права. Погляд молодих вчених»

22.08.2023 | 00:16

Шановні колеги! Раді повідомити, що, у рамках відзначення 20-ліття кафедри Європейського права Факультету міжнародних відносин ЛНУ ім. Івана Франка, а також 30-ліття Української асоціації Міжнародного права, буде проведено студентську науково-практичну конференцію «Актуальні проблеми міжнародного та європейського права. Погляд молодих вчених».

Конференцію організовує Кафедра європейського права, Науковий гурток з європейського права та порівняльного правознавства, Студентська спілка Української асоціації міжнародного права. До участі у роботі конференції запрошуються студенти усіх закладів вищої освіти України.

Захід відбудеться 19 жовтня 2023 р. у змішаному форматі: очно на Факультеті міжнародних відносин (м. Львів, вул. Січових стрільців, 19) і дистанційно на платформі ZOOM. За результатами проведення конференції буде опубліковано збірник тез.

Реєстрація доступна до 10 жовтня.

Для реєстрації необхідно заповнити гугл-форму за посиланням: https://forms.gle/HHV292MpGd4mXQAY7

Дедлайн подання тез – 14 жовтня.

Тези просимо надсилати на e-mail: eulawdepartconf2023@gmail.com

Деталі та вимоги до оформлення можна переглянути за посиланням: https://docs.google.com/document/d/16v7bP1Nrlqi6daLdneZs99-KODzeP1t4T9A_gTuSgPM/edit?usp=drivesdk

Чекаємо на вашу участь!

Запрошення