Оголошення – Модель НАТО

03.04.2024 | 12:32

5-7 квітня Профбюро студентів факультету міжнародних відносин організовує Модель НАТО. Під час заходу студенти візьмуть участь у роботі Північноаталантичної ради, Військового комітету та комітету кібербезпеки. Ключовими питаннями в межах події буде колективна оборона, кібербезпека, реагування на кризи, збір розвідданих та протидія тероризму.

У межах Моделі відбудеться лекція викладачки Вільнюського університету (РЛ) Індре Ісокайте-Валуже на тему “NATO in Changing Architecture of International Peace and Security” 5 квітня о 15:00.

Усіх охочих запрошуємо доєднатись онлайн за посиланням або завітавши о 15:00 у 205 аудиторію. 5 квітня о 13:00 у Дзеркальній залі університету відбудеться урочисте відкриття події, а із загальним порядком денним конференції можна ознайомитись за посиланням.