Оголошення – День здоров’я у Львівському університеті

29.04.2024 | 17:34

Усі ми знаємо, що піклування про своє здоров’я — це ключ до щасливого та продуктивного життя!

З нагоди Європейського тижня імунізації запрошуємо студентів, аспірантів, викладачів та працівників долучитися до Дня здоровʼя, який відбудеться у стінах нашого Університету.

Фахівці Львівського районного відділлу ДУ «Львівський ОЦКПХ МОЗ» спільно із Студентською поліклінікою проведуть медичне обстеження та тестування, яке міститиме три блоки:

• Тестування на вірусні гепатити В, С, ВІЛ (ауд. 220А);
  • Вимірювання артеріального тиску, глюкозу крові, визначити індекс маси тіла, зробити ренгтгенологічне обстеження органів грудної клітки (ауд. 216);
  • Вакцинація проти Covid-19, дифтерії та правцю (приміщення буфету, другий поверх)

🗓️ Дата: 30 квітня
🕑 Час: з 11:30 до 14:30
📍Місце: головний корпус Університету

Реєстрація:

Тож приєднуйтеся та захистіть своє здоров’я зараз, щоб надалі бути у чудовій формі!