Навчально-пізнавальна поїздка до Великої Британії

23.04.2023 | 15:02

З 2 по 16 квітня 2023 року студенти 1,2,3 курсів факультету міжнародних відносин здійснили двотижневу навчально-пізнавальну поїздку до Великої Британії під керівництвом доцентів кафедри іноземних мов ф-ту міжнародних відносин Шолоти Х.В. та Антохів-Сколоздри О.М.

Студенти проходили інтенсивне навчання в Hilderstone College (Велика Британія) за програмами вдосконалення мовної практики, затверджених Британською Радою. Студенти мали змогу ознайомитись з англійською культурою та традиціями, відвідуючи визначні місця Лондона, Кеймбриджа, Кентербері, налагодити комунікацію зі студентами з інших країн Європи та Азії, брали активну участь в дискусійних платформах з актуальних питань міжнародної політики.

На підтвердження закінчення навчання у Hilderstone College студенти отримали міжнародні сертифікати про визначення рівня володіння англійською мовою.