Науковий семінар кафедри міжнародного права “Штучний інтелект та міжнародне гуманітарне право”

28.04.2023 | 16:47

28 квітня 2023 року в рамках регулярних наукових заходів кафедри міжнародного права відбувся науковий семінар на тему “Штучний інтелект та міжнародне гуманітарне право”. Доповідач – доцент кафедри Лисик Володимир Михайлович.

В процесі двогодинної дискусії було розглянуто і обговорено наступні питання: проблема визначення штучного інтелекту та відмежування його від суміжних понять; етико-правові проблеми функціонування штучного інтелекту; сучасний стан міжнародно-правового регулювання використання штучного інтелекту в мирний час та під час збройних конфліктів; відповідальність за використання штучного інтелекту;  штучний інтелект і проблема наділення його цифровою правосуб’єктністю.