Наукове стажування Ігоря Земана по програмі Еразмус+ у Швеції

12.03.2024 | 16:53

Протягом 3-10 березня 2024 року доцент кафедри міжнародного права Ігор Земан провів стажування як гостьовий викладач в Уппсальському університеті (Швеція) в рамках програми академічних обмінів Еразмус+.

Ігор Земан мав можливість взяти участь у ряді наукових та навчальних заходів. Прочитав лекції на теми «Обов’язок діяти у війні РФ проти України», «Внесок випускників Львівського університету Герша Лаутерпахта та Рафала Лемкіна у захист прав людини».

Крім того Ігор Земан взяв участь у зустрічах з адміністрацією факультету права та відвідав лекції та семінари колег з Уппсальського університету у сфері регулювання захисту прав людини.

На фото «стіна дисертацій», до якої новий доктор прибиває свою «свіжу» захищену дисертацію в Уппсальському університеті.