Національні судові змагання з міжнародного кримінального права «V National Moot Court Competition on International Criminal Law»

16.03.2021 | 22:49

13-14 березня 2021 р. у Львові пройшли національні судові змагання з міжнародного кримінального права «V National Moot Court Competition on International Criminal Law», організовані ГО «ELSA Lviv». Конкурс зібрав 7 кращих студентських команд, загальною кількістю 19 учасників з різних університетів України.

ІІ призове місце посіла команда факультету міжнародних відносин ЛНУ імені Івана Франка «AEQUITAS» у складі Тараса Якимчука та Ігоря Остафійчука. Тарас Якимчук також отримав номінацію «кращий оратор».

І місце посіла команда Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка у складі Катерини Солодовник, Марії Коцюрби та Ольги Бровко. До слова, Катерина Солодовник – випускниця освітньої програми бакалавр з міжнародного права факультету міжнародних відносин ЛНУ імені Івана Франка.

Вітаємо наших студентів з високими досягненнями!