Міжнародний день перекладача

02.10.2017 | 22:21
З ініціативи кафедри іноземних мов та Перекладацького центру “Галерея мов” 2 жовтня 2017 року відбулася зустріч із визначними перекладачами з нагоди святкування Міжнародного дня перекладача. Студенти та викладачі факультету мали за честь поспілкуватися з перекладачами Содоморою А.О., Кам’янцем В.М., Сливинським О.Т., Кіцилою Л.Ю., Фотюком Б.А., Солтис М.О. Шановних гостей та учасників заходу привітали завідувач кафедри іноземних мов, доцент Бик І.С., завідувач кафедри європейського права, професор Микієвич М.М.,  директор Перекладацького центру “Галерея мов”, асистент кафедри іноземних мов Долінська Н.В.
У рамках святкування було відзначено та нагороджено переможців конкурсу на найкращий переклад іноземною мовою Горощак Катерину та Гуринович Анну.