Міжнародна конференція з питань політики ЄС щодо країн Східної Європи і презентація монографії «Східний вектор зовнішньої політики ЄС: здобутки та проблеми»

18.05.2016 | 21:57

З ініціативи Інституту європейської інтеграції Львівського національного університету імені Івана Франка та Європейського центру Варшавського університету 12 травня 2016 року відбулася міжнародна конференція, присвячена питанню політики Європейського Союзу щодо країн Східної Європи, у якій взяли участь українські та польські науковці, а також представники Генерального консульства Польщі у Львові.

У рамках конференції також відбулась презентація монографії «Східний вектор зовнішньої політики ЄС: здобутки та проблеми», співавторами якої є Даріуш Мільчарек та Ольга Барбурська – дослідники Європейського центру Варшавського університету, що є провідним академічним осередком вивчення європейської інтеграції у Польщі.