Лист від Президента Республіки Польща (2010-2015) Броніслава Коморовського

Володимиру Мельнику
Львівський національний університет ім Івана Франка

Шановний Пане,

прагну, як почесний доктор Львівського національного університету ім Івана Франка та як колишній Президент Польщі, висловити повну солідарність з українським народом, який захищає своє право жити у власній незалежній державі.

Зі стиснутим серцем, але і зі стиснутими кулаками я дивлюся на вашу драматичну боротьбу із російським загарбником. Я дивлюся на неї із захопленням, надією та вдячністю. Я знаю, що воюючи за вільну Україну, ви також сьогодні воюєте за свободу інших демократичних народів Європи, протистоячи спільній загрозі – бажанню Росії відновити свою сферу впливу в нашій частині Європи.

Є така прекрасна ідея, глибоко вкорінена в польській традиції – ідея боротьби «За нашу і вашу свободу». Сьогодні то ви, українці, несете високо піднятий прапор цієї боротьби. Дякую за це всім серцем.

Хай живе незалежна Україна!
Хай живе польсько-українська дружба!

Броніслав Коморовський

LIST PBK – Rektor Uniwersytetu Narodowego im. Iwana Franki we Lwowie