Делегація Львівського університету взяла участь в International Staff Week у Тосканському університеті (м. Вітербо, Італія).

06.06.2023 | 18:12

З 22 по 26 травня 2023 року у Тосканському університеті (м. Вітербо, Італія) в рамках програми Еразмус+ відбувся International Staff Week, який об’єднав учасників з України, Азербайджану, Вірменії, Грузії, Іспанії, Чорногорії, Кенії, Китаю, Іспанії та інших країн.

Від Львівського університету участь в мобільності взяли керівниця міжнародного відділу Любов Чапляк; заступниця декана та координаторка академічної мобільності філософського факультету доц. Тетяна Власевич; директор Інституту післядипломної освіти та доуніверcитетської підготовки доц. Юрій Занько; доц.кафедри міжнародної безпеки та стратегічних студій факультету міжнародних відносин Маріанна Гладиш та завідувачка відділу аспірантури та докторантури Наталія Литвинович.

Під час стажування працівники університету ознайомилися з історією та сьогоденням Тосканського університету, його структурою, навчальною та науковою діяльністю, пройшли прискорений курс італійської мови для початківців, говорили про особливості інклюзивного навчання у Тосканському університеті та системи оцінювання якості освіти і навчання в різних країнах. Також у рамках візиту відбулася зустріч делегації зі студентами Львівського національного університету імені Івана Франка, які упродовж цього семестру перебувають на академічній мобільності у Тосканському університеті у рамках програми Еразмус+. Під час зустрічі студенти поділились досвідом, набутим за час навчання, та загальними враженнями про перебування у Італії.