Буткемп у рамках проєкту «Стійкість освіти: сталий розвиток та розширення співпраці для українських університетів».

25.04.2023 | 22:25

Сьогодні, 25 квітня 2023 року, розпочав роботу 4-денний буткемп «International Cooperation in Research and Innovation», організований у рамках проєкту «Стійкість освіти: сталий розвиток та розширення співпраці для українських університетів».

Захід організовано такими Університетами-партнерами проєкту: Університет в Уппсалі (Швеція), Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (Україна), Національний університет «Києво-Могилянська академія» (Україна), Познанський технологічний університет (Польща), Академічний університет Åbo (Фінляндія). Всі партнери беруть участь у програмі співпраці Балтійського університету (Baltic University Programme).

Львівський національний університет імені Івана Франка представляє команда у складі кандидата філологічних наук, доцента кафедри іноземних мов факультету міжнародних відносин Кучик Галини Богданівни та студентів 3 і 4 курсів спеціальності «Міжнародні відносини»: Кошової Тетяни, Чурип Анастасії, Марцишин Діани, Різниченко Руслани, Капустяка Назара. У перший день роботи буткемпу відбулися презентації Університетів та команд учасників заходу.

Протягом 4-х днів буткемпу учасники співпрацюватимуть у проєктних командах під керівництвом менторів та експертів, набуваючи практичний досвід ініціювання проєктів та написання конкурентоспроможних проєктних пропозицій. На завершення команди представлять розроблені проєктні пропозиції, які оцінюватиме висококваліфіковане міжнародне журі.