5th Central European International Staff Week в Опольському університеті

29.04.2024 | 10:54

Упродовж 22-26 квітня 2024 року представниці Львівського національного університету імені Івана Франка факультету міжнародних відносин, доцент кафедри іноземних мов Ірина Лосєва та асистент кафедри міжнародних економічних відносин Анета Лех-Дебера, відвідали Опольський університет та взяли участь у навчальному заході – 5th Central European International Staff Week, який було організовано в рамках проєкту “Підтримка співпраці Опольського університету з українськими університетами в рамках Альянсу FORTHEM”, за сприянням Польської національної агенції академічних обмінів (NAWA).

В межах візиту представниці факультету ознайомилися із напрацюваннями у сфері міжнародної співпраці та інтернаціоналізації Опольського університету, а також обмінялися досвідом роботи із колегами представниками вищих навчальних закладів України, Румунії та Іспанії. Окрім того, учасників заходу було ознайомлено із напрацюваннями та роботою факультету міжнародних відносин Львівського національного університету. Набутий досвід сприятиме посиленню міжнародної співпраці та реалізації проєктів у Франковому університеті.