19-ий Щорічний інститут з американознаства «Вибори у США: міфи та факти»

15.06.2019 | 15:46

    students_guide

З 15-го по 18-те травня 2019 року на базі факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка тривав 19-ий щорічний інститут з американознаства «Вибори у США: міфи та факти». Цей академічний захід був організований у співпраці з ГО «Львівська освітня ініціатива» та відбувався за підтримки відділу преси, освіти і культури Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні. Ця ініціатива спрямована на покращення рівня викладання американознавчих навчальних дисциплін і покликана сприяти професіоналізації американських студій у нашій державі.

Вибір Львівського національного університету імені Івана Франка був передусім обумовлений тим, що він є провідним академічним осередком з вивчення та викладання американських студій в Україні. Саме тут вперше у нашій державі було офіційно впроваджено освітню програму з американознавства у 2011 р. та постійно проводяться численні заходи з американознавчої тематики, які організовує Центр американських студій, що діє з 2014 р.

У цьогорічному інституті з американознавства участь взяло 40 учасників, що представляли 25 різних академічних інституцій, зокрема Донецький національний університет імені Василя Стуса, Запорізький національний університет, Інститут всесвітньої історії НАН України, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Київський університет імені Бориса Грінченка, Криворізький державний педагогічний університет, Національний інститут стратегічних досліджень, Національний університет «Острозька академія», Національний університет оборони України імені Івана Черняховського, Одеський національний університет імені І. І. Мечникова, Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, Рівненський державний гуманітарний університет, Ужгородський національний університет, Український Католицький Університет, Харківський національний університет внутрішніх справ, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, Хмельницький національний університет, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Чорноморський національний університет імені Петра Могили та інші.

Детальніше з його програмою можна ознайомитися за посиланням: http://international.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/06/19th_American_Studies_Institute_IFNUL_May_2019_Program.pdf