16-17 вересня – Міжнародний освітній форум

14.09.2021 | 20:12

16-17 вересня 2021 р. у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбудеться Міжнародний освітній форум.

Організаторами форуму є Національне Агентство Програми Еразмус+, Європейський Корпус Солідарності, що діє як складова Фонду Розвитку Системи Освіти, та факультет міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка.

Ключовою темою Форуму є виклики для розвитку системи освіти, зумовлені четвертою промисловою революцією та пандемією COVID-19.

До участі у Форумі запрошені представники академічних середовищ, освітяни, експерти у сфері неформальної освіти, а також представники державних структур та бізнесу з країн Східного партнерства та Європейського Союзу.

На Форумі буде презентована ідея програми Еразмус+, яка реалізується через нову фінансову перспективу Європейського Союзу на 2021-2027 роки.

З програмою Форуму можна ознайомитися у додатку.

Програма-Форуму-українська-мовна-версія