126 студентів факультету міжнародних відносин ЛНУ ім. Франка були переможцями різноманітних конкурсів в рамках програми обмінів Erasmus+ впродовж 2015-2022 років

09.05.2022 | 16:30

9 травня 2022 року з нагоди відзначення Днів Європи в Україні відбудеться Всеукраїнський флешмоб #ErasmusPlus35yearsUkraine. Основна ідея заходу – промоція України як розвиненої та демократичної європейської країни. У межах флешмобу всі охочі зможуть розповісти про власний досвід участі в Програмі ЄС Erasmus+, поділитися історіями успіху Еразмусівців та підтримки українців під час війни. Всеукраїнський флешмоб #ErasmusPlus35yearsUkraine стане початком серії заходів присвячених 35-річчю Програми ЄС Еразмус+ та Європейського року Молоді в Україні.

🌏 Починаючи з 2015 року ЛНУ ім. Франка активно співпрацює в рамках програми Еразмус+ з провідними університетами в 20 країнах Європейського Союзу з метою реалізації студентських обмінів, мобільності викладачів та адміністративного персоналу, спільних проектів з розвитку потенціалу вищої освіти, проведення досліджень з питань європейської інтеграції (Програми КА1, КА2, Жан Моне).

🥳 Студенти, аспіранти, викладачі та адміністративні працівники Львівського національного університету ім. Франка мають широкий спектр можливостей для виїзду за кордон для навчання або стажування в рамках Еразмусу. Станом на 9 травня 2022 року аж 447!!! наших студентів та аспірантів (зокрема 413 студенти і 34 аспіранти) та 244 співробітники університету були переможцями різноманітних конкурсів в рамках програми обмінів Erasmus+, що дало змогу їм поїхати на навчання або стажування по обміну в різноманітні куточки європейського континенту від Норвегії до Португалії впродовж 2015-2022 років.

😍Найактивнішу участь в реалізації проектів студентської академічної мобільності беруть факультет міжнародних відносин (126 студентів), факультет іноземних мов (121 студент) та економічний факультет (54 студенти).

Участь у програмі – це чудова нагода для студентів та академічного персоналу пройти навчання чи стажування у найкращих університетах Європи, розвинути свої навички, порівняти освітні методики, вільно опанувати іноземну мову та отримати безцінний життєвий досвід.

👍 Щиро дякуємо Національному Еразмус+ офісу в Україні та університетам-партнерам за надані можливості, за професійний підхід та постійну допомогу і підтримку ЛНУ в реалізації всіх проектів в рамках Еразмусу. Ми будемо докладати всіх зусиль, щоб наша співпраця продовжувалась і тільки набирала обертів! Разом ми – сила! Слава Україні!

#ErasmusPlus #ErasmusUA #ErasmusPlus35yearsUkraine #StandUpWithUkraine #ErasmusJointForces