Зустріч з професоркою Стетсонського університету (CША), стипендіаткою Програми Фулбрайта Мейгіл Кортні Фаулер

14.11.2019 | 19:49

11 листопада 2019 року на факультеті міжнародних відносин за підтримки за підтримки Центру американських студій ЛНУ ім. Франка відбулася відкрита лекція професорки Стетсонського університету (CША), історика, стипендіатки Програми Фулбрайта, Мейгіл Кортні Фаулер (Mayhill Courntney Fowler). Професорка Фаулер виступила перед студентами 4-го курсу спеціалізації “Країни Північної Америки у світовій політиці” в рамках курсу “Суспільство США та Канади” (доц. Шаленна Н. М.) з доповіддю-презентацією на тему “An Introduction to the American Popular Culture”. Дискусія відбувалася довкола важливих і актуальних питань – поняття та значення культури у суспільстві США й у світі загалом. Студентів зацікавила тематика популярної культури та її впливу на громадськість у різні історичні періоди. Будемо раді новим зустрічам!)

Фото – Nguyen Tan