Оголошення – Мжнародна конференція “Імплементація Угоди про Асоціацію між Європейським Союзом та Україною: публічно-правові та приватно-правові аспекти”

02.04.2018 | 22:43

ІМПЛЕМЕНТАЦІЯ УГОДИ ПРО АСОЦІАЦІЮ МІЖ ЄВРОПЕЙСЬКИМ СОЮЗОМ ТА УКРАЇНОЮ:

ПУБЛІЧНО-ПРАВОВІ ТА ПРИВАТНО-ПРАВОВІ АСПЕКТИ

МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ

Дата: 20 квітня, 2018                    Місце: Дзеркальна зала, ЛНУ імені Івана Франка, 79000, Львів, вул.Університетська, 1

Після того, як Україна підписала та ратифікувала Угоду про асоціацію між Україною та ЄС, вона зіткнулася з багатьма проблемами, пов’язаними з її впровадженням у внутрішню правову систему. Ці виклики пов’язані з політичною та економічною ситуацією в країні, а також з теоретичними та практичними питаннями імплементації та застосування міжнародно-правових норм у своїй внутрішній правовій системі. Метою конференції є освітити урядові зусилля та дії, пов’язані з імплементацією Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, для узагальнення поточної практики та пошуку відповідних рішень проблемних питань, пов’язаних із імплементацією Угоди про асоціацію.

Основні теми, які будуть розглянуті:

• Урядова практика імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС;
  • Публічно-правові аспекти виконання Угод про асоціацію між Україною та ЄС, а також проблеми, з якими стикається українська правова система в процесі її імплементації;
  • Можливості та виклики для бізнесу в процесі імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, а також
  • Галузева імплементація Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Офіційні мови: Українська, англійська.

Умови участіУчасть у конференції безкоштовна.

Іноземні учасники конференції самостійно покривають свої витрати на проїзд та проживання. Організатори організовують харчування під час заходу.

Матеріали конференції будуть опубліковані в окремому номері вісника Львівського університету.

З вимогами до публікацій Ви можете ознайомитися тут http://intrel.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2013/10/Information-for-authors-2017.pdf

Контактна інформаціяКафедра європейського права, 79000, Львів, вул. Січових стрільців, 19, ауд. 307, тел./факс: +380322394199