Оголошення – Міжнародна наукова конференція “Current Visions and Revisions of Global World”

16.09.2020 | 22:13

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі міжнародної заочної наукової конференції «Сучасні візії та переосмислення глобального світу», яка відбудеться 25 вересня 2020 р. за співпраці Факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка та Інституту політичних наук Вармінсько-Мазурського університету в Ольштині (Польща).

Будемо раді бачити учасниками конференції представників академічного середовища, аспірантів, здобувачів, студентів, а також практиків з України та іноземних держав, які здійснюють науково-практичні дослідження з міжнародних відносин, економіки, права, філософії, історії, політології, культури, соціології.

Деталі участі – у доданих файлах:

Інфолист_25.09.2020