Круглий стіл “Перспективи проекту Міжмор’я”

18.10.2017 | 23:50

17 жовтня на факультеті міжнародних відносин відбувся круглий стіл на тему “Перспективи проекту Міжмор’я”, що складається з держав басейнів Балтійського, Чорного, Адріатичного та Каспійського морів.

Метою заходу є започаткування інформаційного, освітнього, просвітницького, інноваційного проекту щодо Міжмор’я та формування постійної польсько-української групи з долученням інших учасників, для кого це буде цікавим, – представників Словаччини, Чехії, країн Балтії та інших.

Учасниками заходу стали, зокрема, директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін; директор Українського інституту дослідження екстремізму Олег Зарубінський; голова Міжнародної громадської організації «Україна-Польща-Німеччина» Сергій Татусяк; Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Польща у 2010-2014 роках, професор, декан факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені І. Франка Маркіян Мальський; директор Єврорегіону «Дністер» Андрій Кавунець.