Захисти бакалаврських робіт на кафедрі міжнародних економічних відносин

20.06.2023 | 15:21

Сьогодні на кафедрі Міжнародних економічних відносин завершились захисти бакалаврських робіт за освітніми програмами «Міжнародні економічні відносини», «Міжнародний бізнес». Незважаючи на те, що працювати доводилось деколи і в екстремальних умовах – частина захистів відбувалась в укритті через загрозу ракетного удару – усі бакалаври змогли успішно захистити свої роботи. Таким результатам необхідно завдячувати тому, що студенти працювали наполегливо і ефективно. Але також такі високі результати – це свідчення невтомної та кропіткої праці наукових керівників – практично усього науково-педагогічного складу кафедри.

Тематика робіт була дуже різноманітною і актуальною. Студенти досліджували світові ринки кави, зброї, зерна, рослинних олій, аутсорсингу та комунікаційно-консалтингових послуг; аналізували різноманітні аспекти діяльності корпорацій «Volkswagen AG», «Electrolux AB», «Nike», «Roshen» i «Nestle»; вивчали характеристики розвитку високотехнологічних кластерів, процеси діджиталізації та поширення електронного бізнесу; розглядали увесь спектр маркетингових інструментів: брендинг, інтернет-маркетинг, маркетинг у сфері розваг; простежували особливості міграційних, інвестиційних, торговельних процесів та ще багато-багато цікавого.

Кафедра Міжнародних економічних відносин щиро вітає своїх студентів – вже практично дипломованих фахівців – та бажає їм подальших успіхів в житті, навчанні та науці, а також ласкаво запрошує продовжити співпрацю у магістратурі.