Учні Львова відвідали заняття із зовнішньої політики України доцента Зоряни Макогін

25.04.2024 | 22:07
У рамках проєкту Львівського національного університету імені Івана Франка «UniWeek”. учні 11 класів шкіл Львова та області відвідали практичне заняття з предмету «Зовнішня політика України» доцента кафедри міжнародної безпеки та стратегічних студій. Зоряни Макогін у гр. МВБ-21. Темою було міжнародне становище України в міжвоєнний період. Під час заняття учні мали можливість приймати активну участь в інтерактивному занятті, дискутувати, приймати участь в обговоренні, відчути себе студентами.
«UniWeek» – профорієнтаційний просвітницький проєкт, у рамках якого учні Львова можуть на один тиждень поринути у студентське життя, відвідати заняття та поспілкуватися зі студентами й викладачами на факультеті, який для себе обрали.

Варто відмітити, що декан факультету міжнародних відносин, Надзвичайний і Повноважний Посол України професор Маркіян Мальський, всіляко сприяє проведенню подібної ініціативи на факультеті, тим самим сприяючи залученню учнів до студентського життя.