Студентка факультету на Kongres 590

24.11.2022 | 20:45

17-18 листопада, студентка 3 курсу факультету міжнародних відносин, кафедри міжнародних економічних відносин, Заячук Анастасія, взяла участь у Kongres 590, який проводився у Жешуві, Польща. Провідною темою була міжнародна співпраця країн Ініціативи Тримор’я. Це регіон, який характеризується динамічним економічним розвитком, що призводить до зростання добробуту його громадян. Водночас співпраця в цьому форматі приносить вимірні переваги, такі як реалізація спільних інфраструктурних проектів, бізнес-ініціатив, науково-культурний обмін. Під час заходу неодноразово обговорювалося питання участі України в Ініціативі, військової допомоги. Також окремо проводився польсько-український економічний форум, на якому обговорювались нагальні питання двостороннього співробітництва.

Анастасія разом із заступницею Міністра закордонних справ Литви Сандрою Сервидіте, радником із соціальних питань Президента Польщі Анджеєм Зібертовичем, експертом Інституту Собеського з міжнародної політики Радославом Пиффелем, студентом магістратури з філософії університету Парі Лодрон у Зальцбурзі Майклом Хайденом брали участь у дебатах на тему: «Міждержавне співробітництво та майбутні геополітичні зміни в Центрально-Східній Європі». Студентка зустрілася із багатьма відомими політиками Польщі, у тому числі з Президентом Польщі Анджеєм Дудою.