Онлайн-зустріч студентів факультету міжнародних відносин з студентами Університету Східної Кароліни (США)

28.03.2022 | 17:01

В середині березня партнер ЛНУ ім. Франка – Університет Східної Кароліни (США) надав можливість своїм студентам, викладачам та співробітникам поспілкуватися в дистанційному форматі зі студентами факультету міжнародних відносин. Це перша така міжнародна онлайн-зустріч наших студентів з іноземними студентами після того, як російський агресор 24 лютого 2022 року здійснив повномасштабне вторгнення в Україну. До розмови приєдналися також іноземні студенти, які навчаються в одному з кампусів американського університету в італійській Тоскані.

Під час зустрічі студенти і викладачі кафедри міжнародних відносин та дипломатичної служби ЛНУ ім. Франка поділилися своїми власними історіями навчання, постійного волонтерства та допомоги ЗСУ в умовах воєнного стану у цей непростий для нашої держави час. Американські колеги зі свого боку висловили підтримку Україні загалом та Львівському університету зокрема, а також розповіли про можливі формати допомоги. Однією з важливих тем дискусії стало обговорення механізмів боротьби з фейками та дезінформацією, яку активно поширує окупант в соціальних мережах та на окупованих територіях.

Наш університет є одним із глобальних партнерів Університету Східної Кароліни. Починаючи з 2015 року за підтримки адміністрації факультету міжнародних відносин та Центру американських студій ЛНУ ім. Франка для студентів-магістрантів факультету міжнародних відносин запроваджено навчальний курс «Global Understanding» (Глобальне порозуміння) як експериментальний проект з набуття унікального досвіду комунікації за допомогою новітніх інформаційних технологій. Метою курсу, започаткованого в рамках міжнародної ініціативи університетів світу «Global Academic Initiatives», є поглиблення знань про суспільні та культурні особливості країн і народів світу й удосконалення навичок із міжнародної комунікації.

Детальна інформація про зустріч зі студентами на сайті Університету Південної Кароліни:
https://news.ecu.edu/2022/03/09/stories-from-ukraine/