Наукова конференція «Eколого-економічні проблеми у міжнародній торгівлі»

12.06.2022 | 14:03

Кафедра міжнародних економічних відносин у співпраці з Великотирновським університетом ім. св. Кирила і св. Мефодія з Болгарії, Академією прикладних наук національної економіки в Кутні у Польщі та Українською асоціацією економістів-міжнародників проводять у Львові 14-15 червня 2022 р. VI міжнародну наукову конференцію «Eколого-економічні проблеми у міжнародній торгівлі».

Анонсуємо доповіді гостей на першому пленарному засіданні:

• проф. Л.Мельник та проф. О.Кубатко з Сумського університету: «Industries 3.0, 4.0, 5.0 і формування безпеки соціально-економічних систем в умовах війни»;
  • проф. Н.Грущинська з Національного авіаційного університету у Києві: «Еколого-економічні проблеми в міжнародній торгівлі в сучасних умовах: аспекти державного регулювання»;
  • доц. С.Беренда з Харківського університету ім. В.Н.Каразіна: «Оцінка конкурентоспроможності україни в умовах європейської економічної інтеграції».

Початок роботи конференції 14 червня о 10:00 год.

Лінк до участі у конференції:   meet.google.com/yrr-hxib-tdm