Система кризового менеджменту в рамках діяльності НАТО

17.11.2023 | 22:11

У вівторок, 14 листопада на факультеті міжнародних відносин в межах серії гостьових зустрічей з фахівцями-практиками, відбулась лекція керівника кризового центру, доктора Інституту міжнародних студій і безпеки Вроцлавського університету,  Юлії Лесик на тему: «Кризовий менеджмент в рамках НАТО». Лекція проводилася в рамках навчальної дисципліни “Кризовий менеджмент” для студентів освітньої програми “Міжнародна безпека та кризовий менеджмент”. Під час лекції студенти ознайомилися із Структурою системи кризового управління в рамках функціонування НАТО. Охарактеризовано інструменти кризового менеджменту, що використовуються для формування політики міжнародної безпеки НАТО. Лекція відбулась у активній дискусії лектора та студентів. Зустріч відбулась в рамках програми співпраці Кафедри міжнародної безпеки та стратегічних студій та Інституту міжнародних студій та безпеки Вроцлавського університету.