Проєкт «Міні-школа «Злочин геноциду»»

27.11.2023 | 21:15

24 листопада у стінах Pixlab prostir відбувся проєкт «Міні-школа «Злочин геноциду відповідно до норм міжнародного права: від теорії до практики»». Захід було організовано громадською організацією «Центр «Молода дипломатія»» в межах програми UPSHIFT за підтримки ЮНІСЕФ та уряду Німеччини.

У рамках міні-школи висококваліфіковані й досвідчені лектори, викладачі кафедри міжнародного права Факультету міжнародних відносин Володимир Гринчак і Володимир Лисик провели лекції, присвячені загальній характеристиці злочину геноциду та судовій практиці у відповідних справах.

Учасники мали можливість здобути цінні знання, задати питання і поспілкуватись зі спікерами в неформальній атмосфері. Ті, хто долучились до події, після лекційного курсу матимуть змогу підготувати невеличкі дослідження на обрані теми, які будуть опубліковані в окремому збірнику.