Оголошення – Тиждень олімпіади з іноземних мов

11.03.2024 | 12:24

На виконання розпорядження проректора “Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади 2023/2024 навчального року” впродовж 11-15 березня 2024 року кафедра іноземних мов організовує олімпіаду з навчальних дисциплін «англійська мова» та «німецька мова» серед студентів бакалаврату. 11-12 березня на кафедрі проходитимуть організаційні засідання конкурсних комісій, а 13-15 березня – власне конкурсні змагання та підведення підсумків олімпіади. Подаємо розклад конкурсних змагань.

АНГЛІЙСЬКА МОВА:

• I тур (письмовий лексико-граматичний тест) у середу, 13 березня, 11.50-13.10. Розподіл учасників по аудиторіях – у доданому файлі.
  • II тур (для переможців 1 туру) – у п’ятницю, 15 березня, у два етапи: аудіювання12.00 (ауд. 302); усне мовлення13.00 (кафедра іноземних мов).

Склад конкурсної комісії: доц. І.Бик – голова конкурсної комісії; доц. М. Копчак – заступник голови, доц. О. Зарума, доц. Г. Кучик, доц. І. Лосєва, доц. С. Тхоровська, доц. Л. Пришляк, асист. Н. Михайленко, асист. О. Грабельська, асист. О. Ярмола, асист. І. Василяйко І., асист. К. Браташ.

НІМЕЦЬКА МОВА:

Олімпіада відбуватиметься у п’ятницю, 15 березня, о 12.00 на кафедрі іноземних мов у два етапи:

• письмове тестування
  • усне мовлення;

Склад конкурсної комісії: доц. В. Кам’янець – голова конкурсної комісії, доц. М. Солтис, асист. О. Галема.

На час проведення олімпіади учасники офіційно звільнені від пари за розкладом за розпорядженням декана.

РОЗПОДІЛ ПО АУДИТОРІЯХ (англ)_2024