Міжнародні конфлікти: від регіонального протистояння до глобального суперництва

26.12.2023 | 23:11

У середу 20 грудня на факультеті міжнародних відносин відбулася Міжнарона наукова конференція “Міжнародні конфлікти у сучасному світі: від регіонального суперництва до глобального протистояння”. Конференція організована за ініціативи центру міжнародної безпеки та партнерства, кафедри міжнародної безпеки та стратегічних студій факультету у співпраці з Інститутом міжнародних студій і безпеки Вроцлавського університету. До участі в конференції долучилися численні науковці та експерти з низки вітчизняних та зарубіжних наукових центрів. Захід проведено за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні. Конференція відбувалася у змішаному очно-дистанційному форматі, що уможливило участь широкого кола учасників з різних країн.

Серед проблематики конференції чільне місце зайняли питання теоретичного переосмислення нової ситуації в міжнародних відносинах загалом та системі міжнародної безпеки зокрема. Учасники конференції змогли провести продуктивну дискусію. Результати конференції були опубліковані у збірнику тез доповідей учасників конференції..