24.11.2023 | 23:23

24 листопада 2023 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулася Міжнародна наукова конференція «Цифрова дипломатія України: синергія реального і віртуального». Організував захід факультет міжнародних відносин і Центр міжнародної безпеки та партнерства Львівського університету під патронатом Міністерства закордонних справ України та Міністерства цифрової трансформації України у співпраці з Інститутом політичних наук і міжнародних відносин Ягеллонського університету (м. Краків, Польща) та за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні.

У конференції взяли участь віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, заступник міністра закордонних справ України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Антон Демьохін, декан факультету міжнародних відносин Львівського університету, Надзвичайний і Повноважний Посол України Маркіян Мальський, представник МЗС України у Львові Андрій Грушко, декан факультету міжнародних і політичних студій Ягеллонського університету в Кракові Павел Ляйдлер, директор Інституту політичних наук і міжнародних відносин Ягеллонського університету Адріан Тишкевіч та польський дипломат, Надзвичайний і Повноважний Посол Польщі в Україні у 2001-2005 роках Марек Зьолковський.