Кризовий менеджмент: досвід практиків

20.04.2023 | 00:03

У середу 19 квітня на факультеті міжнародних відносин було започатковано серію зустрічей з фахівцями-практиками в рамках викладання навчальної дисципліни “Кризовий менеджмент”. Відбулася лекція дискусія на тему “Теорія і практика побудови системи кризового менеджменту Республіки Польщі.” Перед студентами факультету виступила доктор Інституту міжнародних студій Вроцлавського університету, керівник кризового центру Юлія Лесик. Студенти освітньої програми “Міжнародна безпека та кризовий менеджмент” мали змогу ознайомитися з підходами польського академічного та експертного середовища до питання побудови системи антикризового реагування на рівні органів місцевого самоврядування та інституцій державного управління. Під час виступу Юлія Лесик поділилася власним досвідом роботи кризового центру, координації зусиль місцевих громад на вирішенні кризових ситуацій та шляхів підвищення ефективності їхньої діяльності. Лекція викликала жвавий інтерес аудиторії. Лектор відповіла на численні запитання студентів.

Лекція відбулася в рамках програми співпраці Кафедри міжнародної безпеки та стратегічних студій та Інституту міжнародних студій Вроцлавського університету.