Міжнародна науково-практична конференція «Україна в умовах трансформації міжнародної системи безпеки»

16.05.2018 | 20:39

Науково-практична конференція «Україна в умовах трансформації міжнародної системи безпеки», яка 15 травня 2018 року розпочала роботу у Львівському університеті, об’єднала провідних науковців та аналітиків з України, Польщі, Норвегії, Грузії та Білорусі довкола дискусії щодо безпекового середовища Європи та світу. В центрі обговорення фахівців-міжнародників – проблеми, пов’язані зі зміною геополітичного ландшафту сучасного світу і виклики, перед якими постає Україна.

Організували конференцію Львівський національний університет імені Івана Франка, Центр міжнародної безпеки та партнерства, Львівська обласна державна адміністрація та Інститут міжнародних студій Вроцлавського університету.