Захищаючи Україну, загинув випускник факультету міжнародних відносин Львівського університету Віктор Петров

06.06.2023 | 11:02

25 травня 2023 року, захищаючи Українську Державу від російських окупантів, загинув випускник факультету міжнародних відносин Львівського університету Віктор Петров. Героєві було 32 роки.

Віктор Петров («Лелека») народився у Львові. Навчався у школі №13, приватній школі-гімназії «Еврика», згодом вступив до ліцею «Оріяна». Вищу освіту здобув на факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка. Герой закінчив військову кафедру, де здобув звання «молодший лейтенант».

Віктор Петров працював у Молодіжній громадській організації «Інститут суспільних ініціатив», був редактором видання «Сихів Медіа», а також співзасновником, продюсером та креативним менеджером «WHAT IF creative studio».

Академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою і висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та колегам загиблого Героя.

Вічна пам’ять і слава Герою України!