Міжнародна конференція у Варшавському університеті “25 років Польщі у НАТО. Що, якщо б Альянсу не було…”

12.03.2024 | 15:29

8 березня 2024 року декан факультету, Надзвичайний і Повноважний Посол України, професор Маркіян Мальський взяв участь у роботі урочистої міжнародної конференції у Варшавському університеті “25 років Польщі у НАТО. Що, якщо б Альянсу не було…”

На конференції виступили Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський, Президент Польщі (1995-2005) Олександр Квасьнєвський, Прем’єр-міністр Польщі (1997-2001) та Президент Європейського парламенту (2009-2012) Єжи Бузек.

Професор Маркіян Мальський виступив на амбасадорській панелі “Від Вашингтону’99 до Вашингтону’24. Еволюція місії Альянсу та сучасні стратегічні виклики” у дискусії з екс-послом США у Польщі Деніелем Фрідом, екс-послом Німеччини у Польщі Арндтом Фрейтаґ фон Лорінґгофеном та екс-послом Польщі в Естонії та Словаччині Томашем Хлонем з оцінкою втрачених НАТО можливостей для надання Україні Плану дій щодо членства в Альянсі на Бухарестському самміті, нових викликів у зв’язку з російською агресією та необхідності широкомасштабних дій НАТО у підтримці України та забезпеченні її перемоги над росією.