Меморандум про співпрацю із Колегією та профбюро студентів ІГСН НУ «Львівська політехніка»

14.03.2024 | 15:01

13 березня 2024 року під час проведення заходу “Жива бібліотека – Виклики під час переговорів про вступ України у ЄС” Студентська рада факультету міжнародних відносин підписала меморандум про співпрацю із Колегією та профбюро студентів ІГСН НУ «Львівська політехніка».

Основні напрями співпраці в рамках меморандуму:
– координація політики сторін щодо захисту прав студентів;
– підготовка колективних заяв щодо заходів, які стосуються студентства в усіх сферах;
– підтримка та участь у наукових заходах, що проводяться сторонами;
– спільна реалізація освітніх, організаційних, спортивних та науково-дослідницьких заходів;
– сприяння міжстудентської комунікації шляхом залучення до заходів громадської діяльності.

Впевнені, що ця співпраця буде цікавою та продуктивною для обох закладів освіти та усіх залучених студентів. І вже незабаром ми зможемо потішити Вас успіхами нових проєктів.