Студенти Львівського національного університету імені Івана Франка взяли участь в семінарі-воркшопі в Опольському університеті (Польща) в рамках проекту NAWA «Підтримка співпраці Опольського університету з українськими університетами в рамках Альянсу FORTHEM»

30.10.2023 | 14:15

З 16 по 20 жовтня 2023 роки студентка IV курсу Гладиш Анна-Марія та студентка ІІ курсу магістратури Яцюк Наталя взяли участь у семінарі-воркшопі «UO at the crossroads of cultures- multiculturalism in the academic space», який організував Опольський університет за підтримки Польського національного агентства з питань академічних обмінів (NAWA) в рамках проєкту «Підтримка співпраці Опольського університету з українськими університетами в рамках Альянсу FORTHEM».

Під час заходу учасники мали змогу ознайомитись з діяльністю партнерів з Альянсу, зокрема, про різні напрямки їх співробітництва. Під час семінару-воркшопу відбулись презентації університетів, сесії, присвячені комунікаційним стратегіям та обміну кращими практиками. Учасники набули нових знань та досвіду, які безсумнівно допоможуть їм в подальшому навчанні.