Доцент кафедри міжнародних відносин і дипломатичної служби отримав стипендію на проведення наукового дослідження від Університету Індіани (США)

24.09.2023 | 17:21

Доцент кафедри міжнародних відносин і дипломатичної служби, директор Центру американських студій ЛНУ ім. Франка Михайло Комарницький отримав дослідницьку стипендію на проведення наукового дослідження в рамках програми IU-Ukraine Non-Residential Scholars Program. Дослідження буде фокусуватися на ролі освіти в суспільствах, що постраждали від війни, зокрема які уроки Україна може винести з досвіду балканських країн та здійснюватиметься у співпраці з викладачами Східно-Європейського Інституту університету Індіани в Блумінгтоні (Robert F. Byrnes East European Institute, REEI), який є провідним американським центром вивчення та аналізу східно-європейського регіону, зокрема і України.

28 учасників стипендіальної програми з України, яка триватиме до 30 серпня 2024 р., отримають статус запрошеного дослідника в Університеті Індіани, матимуть можливість користуватися ресурсами бібліотеки, брати участь в онлайн семінарах та представити результати своїх досліджень на науковій конференції.